שירותים משלימים

קידום אורגני וממומן, ניהול שיווקי של אתר האינטרנט, דוחות סטטיסטיים ושירותי תוכן.

ב- moreweb אנחנו מספקים לכם סל שירותים אינטרנטי מקיף. ככה אתם יודעים שאתם מקבלים מענה לכל הצרכים שלכם במקום אחד, בלי להתרוצץ בין ספק לספק ולנסות להבין מה כל אחד עושה.

 

קידום אורגני (SEO)

אחרי שבנינו את אתר האינטרנט שלכם, צריך שהגולשים יגיעו אליו. אנחנו נדע לבנות אסטרטגיית קידום שתשפיעה גם על מהלך בניית האתר, נבצע אותה ונעקוב אחרי כך שנשיג תוצאות מרשימות בטווח הקצר ובטווח הארוך.

 

קידום ממומן

מנועי חיפוש ורשתות חברתיות מעמידים לרשותכם את הכלי הנהדר הזה המאפשר לכם, בתקציב קטן יחסית, להגיע לקהלי המטרה שלכם בדיוק בצמתי החלטה חשובים מבחינה שיווקית.

 

ניהול מועדוני לקוחות

מערכת יחסים ארוכת טווח עם הלקוחות דורשת השקעה ויצירת עניין מתמשך. אנחנו מעמידים לרשותכם שירותי כתיבה, עיצוב והפצה חכמה של דיוורים שיאפשרו לכם לשמור על קשר רציף ופעיל עם הלקוחות שלכם.

 

שירותי תוכן וקופירייטינג

כדי לשמור על רמת עניין גבוהה של הגולש, צריך לדגדג לו את בלוטות הסקרנות. ב- moreweb אנחנו מציעים לכם שירותי הפקה, עריכה, ניהול תוכן באתר, שירותי תוכן וכתיבה מקצועית על יד כותבים וקופירייטרים מקצועיים שמכירים את עולם האינטרנט ויודעים איך לגעת בגולשים שלכם.

 

ניהול בלוג חברה

בלוג חברה הוא בלוג שיווקי העוסק בעולם התוכן של המותג ועולמות התוכן המשיקים לו. בלוג חברה משמש כערוץ תקשורת נוסף עם קהל הצרכנים ומשמש להצפת תכנים שונים שהחברה רוצה לקדם. בלוג החברה שלכם ייכתב על ידי כותבים מומחים, שלהם ניסיון בכתיבת בלוגים וביצירת תוכן מעניין לקהל הגולשים.

 

הפקת דוחות סטטיסטיים

מעקב סטטיסטי אחר פעילות האתר המאפשר לנתח את פעילות הגולשים: מהיכן הגולשים מגיעים, איזו פעילות שיווקית משפיעה על הגלישה אל האתר, אילו עמודים מעניינים את הגולשים ואילו עמודים אינם גורמים לגולשים להישאר בהם ועוד. מעקב זה מאפשר לשפר את מבנה האתר והתכנים שבו, לפנות אל הגולשים בצורה נכונה יותר ולקדם את המותג ברשת.