אפליקציות ואתרים בפייסבוק

כבר פיצחתם את שאלת ה- Like?

ב-moreweb אנחנו יודעים ליצור אפליקציות פייסבוק ייחודיות ואתרים שיבדלו את המותג שלכם בעולם שכולו צבוע תכלת ויגרמו לגולשים לתת לכם Like.

 

למה בכלל צריך את זה?

אפליקציות ואתרים בפייסבוק הם פלטפורמות אינטרקטיביות שמאפשרות להעצים את המותג שלכם ברשת החברתית, וליצור סביבה ייחודית ומבודלת. האפליקציות ואתרים בפייסבוק משמשים כערוץ תקשורת נוסף מול לקוחות הקצה ומשמשים אתכם למגוון צרכים כגון אסוף מידע, הפעלת גולשים והפצת תוכן.

 

מה ההבדל בין אפליקציות לאתרים בפייסבוק? 

 

או, זאת שאלה טובה. אתרים בפייסבוק ואפליקציות בפייסבוק הם שני כלים שונים, כאשר שניהם מספקים עוד ערוץ תקשורת מול הלקוח.

 

בניית אתרים בפייסבוק

יש לכם אתר אינטרנט? אז אתר בפייסבוק הוא בעצם מעין גרסה מתומצתת של האתר הגדול שלכם. באמצעות גרסה זו הגולש יכול, כבר בתוך מתחם הפייסבוק, להכיר אתכם יותר לעומק.

 

פיתוח אפליקציות לפייסבוק

זה כבר סיפור אחר. אפליקציות הן כלי חוויתי, המאפשר לכם תקשורת קריאייטיבית עם לקוח הקצה תוך העצמת ערכי המותג והנעה לפעולה. במילים אחרות, אפליקציות בפייסבוק מרגשות את הגולשים, גורמות להם לפעול ולשתף פעולה עם המותג ומעלות את רמת הזכירות של המותג.

 

אז מה לבחור?

 

אין תשובה חד משמעית, הכל תלוי במה שאתם רוצים להשיג. אתרים בפייסבוק נועדו כדי להעביר מידע שיווקי או אינפורמטיבי ולספק לגולש מידע מקיף על המותג גם כשהוא גולש בפייסבוק. אפליקציות לעומת זאת הן הרבה יותר סקסיות ואינטרקטיביות ומתאימות למהלכים פרסומיים שונים המאפשרים לכם להפעיל את הגולש, להגדיל מועדוני לקוחות, ליצור אינטראקציה חוייתית עם הגולש ועוד.

שירותי פיתוח אפליקציות לפייסבוק יכולים להתאים, למשל, לסטארט-אפים שרוצים לחשוף את הרעיון שלהם או חלק אפלקיטיבי ממנו לגולשים ברשת החברתית ולהשתמש ביכולות הויראליות של הרשת להפצת הרעיון.

 

 

בקיצור, בואו נפגש, תגידו לנו מה אתם רוצים להשיג ואנחנו נגיד לכם מה אתם צריכים.

 

 

שירותים משלימים

 

ניהול מותג בפייסבוק דורש עשייה תמידית. אנחנו ב-moreweb יודעים לעשות את מה שצריך כדי שהמותג שלכם יבלוט:

  • יצירת תכנים מעניינים שיגרמו לגולשים לחזור לעמוד המותג שלכם.
  • תוצרים קריאייטיבים שיניעו את הגולשים לפעולה וידברו בשפה של המותג.
  • יצירת שיחה שוטפת עם הגולשים ויצירת קהל לקוחות נאמן.
  • רכישת מדיה שתאפשר לכם לבצע פרסום חכם בפייסבוק.